Fikoty dla WOŚP! Zapraszamy na licytację – narysujemy Twoją ilustrację!

Czołem! Dziś jest wyjątkowy dzień, bo dzisiaj jest 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako twórcy projektu Fikoty obydwoje jednogłośnie stwierdziliśmy, że nie może w tej wspaniałej inicjatywie zabraknąć cegiełki od nas!

Wpadliśmy na pomysł, by wystawić na Aukcje Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy obraz z Fikotem, który dopiero powstanie!

fikoty dla wośp licytacja allegro

Obraz z Twoim FIKOTEM - narysujemy Twoją ilustrację wędkarską!

Ty licytujesz, a my zrealizujemy Twój własny pomysł na ilustrację wędkarską! Narysujemy ilustrację z wędkarskiego świata, jaką sobie tylko wymyślisz! Pamiętaj jedynie, że Twój pomysł na ilustrację musi być w tematyce wędkarskiej i mieć charakter obyczajowy, zabawny lub edukacyjny i przede wszystkim nie zawierać przemocy ani wulgaryzmów!

I UWAGA! Ilustrację według Twojego pomysłu będziemy rysować na żywo na livie na fanpage FIKOTY na Facebooku! Będziesz mógł na bieżąco widzieć, jak powstaje ilustracja i z nami rozmawiać! Pogadamy sobie i porysujemy - to będzie na pewno miły wieczór!

Gdy ilustracja będzie gotowa, otrzymasz ją od nas w prezencie w formie obrazu w czarnej ramie 40 cm x 40 cm z dedykacją! Na koniec ilustrację z Twoim Fikotem i specjalnym podziękowaniem dla Ciebie zamieścimy na naszym Facebooku Fikoty, gdzie oznaczymy Cię jako pomysłodawcę ilustracji i zwycięzce licytacji dla WOŚP!

LINK DO LICYTACJI -> FIKOTY DLA WOŚP!

Parę słów o licytacji mówimy także na naszym kanale YouTube Fikoty. Zapraszamy!

LICYTUJCIE! POMAGAJCIE! 

 

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!