Jak powstają łodzie wędkarskie? Zapraszamy na ciekawy reportaż – odcinek 1.

Witajcie! Zrobiliśmy dla was materiał, jakiego jeszcze nie było! Z kamerą udaliśmy się do warsztatu producenta łodzi wędkarskich w Ostródzie. W najnowszym filmie na YouTube od zaplecza możecie zobaczyć, jak powstają łodzie wędkarskie i rekreacyjne. Porozmawiamy z Wojtkiem Cieślukiem, pasjonatem, założycielem firmy WojBots Ostróda i doświadczonym konstruktorem łodzi, który w branży jachtowej spędził całe swoje zawodowe życie. Łodzie, które Wojtek tworzy, są po prostu świetne, a my jesteśmy od kilku lat właścicielami jednej z nich, bo właśnie w ten sposób poznaliśmy Wojtka. Kupiliśmy od niego naszą pierwszą wymarzoną łódkę! A długo szukaliśmy takiej łodzi na Mazurach.

nasz łódź wędkarska POWER BASS 365

Wojtek jest też jednocześnie jedną z pierwszych osób, które poznaliśmy po przeprowadzce na Mazury. Dziś jest naszym przyjacielem, na którego zawsze można liczyć. Właśnie dlatego zrobiliśmy dla niego ten film, bo sami jesteśmy zafascynowani jego pracą i ogromną pasją. W konstruowanie łodzi wkłada całe swoje serce i niesamowicie się rozwija.

Jeśli jesteście przed zakupem lub w trakcie poszukiwań swojej wymarzonej łodzi wędkarskiej, zapraszamy na film! Cały materiał dzielimy na dwie części. W pierwszym odcinku wpadamy do warsztatu i maglujemy setką pytań Wojtka. Dowiecie się m.in.: co jest istotne wybierając łódź, na co zwrócić uwagę, jak dokonać dobrego zakupu, aby nie przepłacić, albo nie kupić jakiegoś bubla, których na rynku jest sporo, jak sprawdzić bezpieczeństwo łodzi, ile kosztuje łódką, którą my pływamy.

Za tydzień w drugiej części naszego materiału będziemy towarzyszyć z kamerą nad jeziorem przy testach na certyfikat / atest dla obu modeli łodzi, jakie Wojtek ma w swojej ofercie: POWER BASS 430 i POWER BASS 365. I będziemy TOPIĆ ŁÓDKI! :) Będzie się działo - uwierzcie mi! :)

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie łodzi wędkarskich, zostawiamy Wam kontakt do Wojtka.

Wojciech Cieśluk - WojBots Ostróda. Tel. 665 743 437 ul. Składowa 2, Ostróda

Zapraszamy na film Jak powstają łodzie wędkarskie - odcinek 1. 

Play Video
Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!