Jak zdobyć pierwszy w Polsce komiks wędkarski?

Dzień dobry!:) O pierwszym w Polsce komiksie wędkarskim Fikoty Family zrobiło się naprawdę głośno! Jesteśmy mega dumni i zadowoleni z tej publikacji! Opinie na temat komiksu jakie do nas przesyłacie wraz z Waszymi zdjęciami, są dla nas największą nagrodą i na maksa motywują nas do pracy nad kolejnymi tomami komiksów!

wasze zdjęcia z komiksami

O komiksie Fikoty Family - tym karpiowym mogliście ostatnio co nieco posłuchać w reportażu Dzień Dobry TVN.  Dla tych, co nie widzieli, wrzucamy linka: Reportaż Dzień Dobry TVN o Fikotach.

Z komiksem mieliśmy także przyjemność wystąpić w programie Fajna Polska produkcji TVP Polonia! 

Jak sami widzicie, komiks wędkarski cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fajnie, że mogliśmy podzielić się naszą komiksową pasją z innymi wędkarzami! I sami nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru! :)

 

komiks wędkarski

NIE MASZ JESZCZE KOMIKSU WĘDKARSKIEGO?
Jak już ostatnio wspominaliśmy, nakład komiksu tego karpiowego szybko się wyczerpuje. U nas zostało już tylko poniżej 200 sztuk... ;(
Narazie nie mamy możliwości dodruku tej części komiksu, bo wszystkie fundusze wpychamy w wydruk drugiego tomu - Tego Szczupakowego! :)
Komiks Fikoty Family - ten karpiowy możesz jeszcze zdobyć, wspierając projekt Fikoty na Zrzutce!
zdobądź komiks wędkarski
Jeśli chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie komiks wędkarski z autografami autorów i ze specjalną dedykacją, to w wiadomości do nas na Zrzutce umieść imię bliskiej osoby lub jakieś specjalne życzenia. Z przyjemnością wpiszemy je na stałe w Twój komiks! Zapraszamy! :)
komiks z dedykacją

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!