Komiks edukacyjny „Drogami wodnymi przez Polskę”.

Okładka komiksu edukacyjnego Drogami wodnymi przez Polskę.

 

Jakiś czas temu we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie mieliśmy przyjemność stworzyć komiks edukacyjny pt. „Drogami wodnymi przez Polskę”, który chcielibyśmy Wam udostępnić.

Komiks opowiada historię rozwoju żeglugi śródlądowej na przestrzeni wieków aż do chwili obecnej. Po lekturze komiksu młody czytelnik dowie się o rodzajach dróg wodnych i układzie szlaków wodnych w Polsce, pozna podstawowe przepisy ruchu i znaki żeglugowe, a także wiele innych ciekawostek na temat polskich dróg wodnych, o których wciąż niewiele się mówi.

Gdzie można zobaczyć komiks? 

Komiks w formie papierowej (wydruk) dostępny jest w siedzibie Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Natomiast w formie elektronicznej (PDF) komiks udostępniony jest do darmowego pobrania na stronie Północnej Izby Gospodarczej pod poniższym linkiem: Komiks edukacyjny „Drogami wodnymi przez Polskę”.

…a także na naszej stronie firmowej – Paweł Błoński Studio Grafiki i Ilustracji, gdzie znajdziecie też inne komiksy edukacyjne naszego autorstwa. Zapraszamy!

Pierwsza strona komiksu edukacyjnego - drogami wodnymi przez Polskę.

Druga strona komiksu edukacyjnego - drogami wodnymi przez Polskę.

 

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!