Już jest! Pierwszy komiks wędkarski w Polsce Fikoty Family – ten karpiowy!

Witajcie! Nareszcie się doczekaliście - Wy i my! Pierwszy komiks wędkarski w Polsce "Fikoty Family - ten karpiowy" jest już wydrukowany! I wyszedł rewelacyjnie!

komiksy wydawnictwa fikoty ten karpiowy

To dla nas wielka chwila, bo komiks „Fikoty Family – ten karpiowy” jest jednocześnie pierwszą pozycją wydaną przez nasze Wydawnictwo Fikoty.  Bardzo zależało nam na tym, by ta pierwsza publikacja jak najlepiej się prezentowała. Zadbaliśmy o twardą oprawę, gruby kredowy papier i poręczny format, który zarówno dobrze prezentuje się na półce, jak i wygodnie leży w rękach czytelnika.

 

komiksy fikoty family ten karpiowy

Jak sam tytuł wskazuje, pierwszy tom komiksu "Fikoty Family - ten karpiowy" poświęcony jest tematyce karpiarstwa. Zwariowana, pełna pasji i pozytywnej energii rodzinka Fikocińskich wybiera się pod namiot na swoją pierwszą zasiadkę karpiową! Już sam dojazd na Łowisko sKARPetka będzie dla Fikocińskich sporym wyzwaniem. Czy miejscówka obdaruje ich pięknymi wynikami? Czy uda się złowić wymarzonego karpia? Tego dowiecie się w komiksie!

Jak otrzymać komiks Fikoty Family - ten karpiowy?

Pierwszy tom komiksu Fikoty Family jest publikacją bezpłatną, przez co jej nakład jest ograniczony. Przygotowaliśmy dla Was kilka możliwości otrzymania komiksu.

Na fanpage Fikoty na Facebooku uruchomionych zostanie pięć konkursów, w których rozdamy aż 50 komiksów.

W trzech naszych progach wsparcia na Patronite Fikoty wrzuciliśmy komiks jako jedną z nagród za wsparcie projektu. Oprócz komiksu, czekają tam na Was też inne atrakcyjne nagrody, m.in. miarki wędkarskie i kubki. Ale pamiętajcie, że otrzymanie nagród za dany próg na naszym fikotowym Patronite jest uwarunkowane posiadaniem subskrypcji na 2 miesiące (minimum 2 miesiące wsparcia).

Warto śledzić projekt Fikoty na Facebooku, gdzie na bieżąco ogłaszane są nowe konkursy i terminy spotkań z nami, jako autorami komiksu, podczas których również będziecie mogli otrzymać komiks.

Jeśli zainteresowanie komiksem będzie na tyle duże, że cały nakład się wyczerpie, pomyślimy o dodruku. W tym celu uruchomimy specjalną zbiórkę na dodruk pierwszego tomu komiksu wędkarskiego „Fikoty Family – ten karpiowy”.

Możemy również zdradzić, że niebawem – już w styczniu 2023 roku – rusza nasz oficjalny sklep internetowy Fikoty! Do tej pory nasze fikotowe miarki wędkarskie, kubki, naklejki i inne gadżety sprzedawaliśmy za pośrednictwem Allegro, ale ponieważ zainteresowanie fikotowymi produktami jest bardzo duże, najwyższa pora uruchomić własny sklep! W naszym sklepie Fikoty po zrobieniu zakupów w gratisie otrzymacie komiks!

pierwszy komiks wędkarski w Polsce

komiksy fikoty

rodzina Fikocińskich komiksu fikoty family ten karpiowy

tył okładki komiksu fikoty family

wnętrze komiksu fikoty family

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!