Wesprzyj Fikoty na zrzutce, a otrzymasz komiks z dedykacją!

Cześć i czołem!:) Ten tydzień zaczęliśmy od porządków, nie tylko wkurzając się i zbierając śmieci znad naszego jeziora (co możecie zobaczyć w najnowszym filmie: 30 kg śmieci z jednej miejscówki, a RYBY NIE ŚMIECĄ), ale też ogarniając nasze pracownie. I mamy dla Was ważny komunikat.

Pula komiksów wędkarskich, którą dysponujemy, mega się skurczyła!!! Na razie nie myślimy o dodruku pierwszego tomu komiksu TEGO KARPIOWEGO, bo wszystkie fundusze wpychamy w realizację i wydruk drugiego tomu TEGO SZCZUPAKOWEGO! Sami nie możemy się już doczekać, by zobaczyć naszą zwariowaną rodzinkę Fikocińskich w akcji, podczas walki z mazurskim potworem! A TEN SZCZUPAKOWY planujemy wydać już w maju!

Patrząc dziś na Wasze wsparcie na zrzutce Fikoty - wiemy, że to się uda! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY DORZUCILI SWOJĄ CEGIEŁKĘ! Jesteście mega turbo wędkarsko zajebiści! :)

komiks wędkarski

NIE MASZ JESZCZE KOMIKSU Z DEDYKACJĄ?
Jeśli chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie komiks wędkarski z autografami autorów i ze specjalną dedykacją, to wpadaj na zrzutkę, gdzie w wiadomości do nas umieść imię bliskiej osoby, lub jakieś specjalne życzenia. Z przyjemnością wpiszemy je na stałe w Twój komiks! Zapraszamy! :)
komiks z dedykacją

wnętrze komiksu fikoty family

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!