Stworzyliśmy pierwsze miarki wędkarskie dla kobiet!

Hej! Musimy Wam to w końcu pokazać, bo takich miarek wędkarskich jeszcze nie było! Zaprojektowaliśmy pierwsze miarki wędkarskie dedykowane wędkującym Paniom! Zabawne i praktyczne, ale przede wszystkim mega estetyczne. Ze śmiesznymi autorskimi napisami: LEŻĘ I PACHNĘ, BUZI BUZI BUZI I DO WODY, KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA.

Nasze miarki Fikoty wykonane są z wytrzymałego, wodoodpornego, nieprującego się materiału o gładkiej powierzchni. Dzięki temu są w 100% odporne na wodę i warunki atmosferyczne, a jednocześnie są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

Miarki  Fikoty są kompaktowe, ale też odpowiednich rozmiarów tj. długość 95 cm na szerokość 30 cm, a ich zakres pomiaru wynosi od 0 cm do 80 cm (dokładność pomiaru do 1 mm). Dodatkowo zastosowaliśmy w nich unikalne autorskie rozwiązanie. Uzbrojone są w cztery stalowe oczka, dzięki którym możemy miarkę przytwierdzić do podłoża i spokojnie wykonać pomiar i zdjęcia.

Narazie możecie je zakupić w naszym sklepie Allegro Fikoty. Ale jeszcze w tym roku planujemy uruchomić nasz oficjalny sklep internetowy, w którym znajdziecie mnóstwo wyjątkowych gadżetów i prezentów dla wędkarzy, akcesoriów wędkarskich, a także pierwszy w Polsce komiks wędkarski Fikoty Family! 

No więc jak Wam się podobają nasze miarki wędkarskie w wersji damskiej? :)

miarka wędkarska dla kobiet - leżę i pachnę

miarka wędkarska dla kobiet buzi buzi i do wody

leżę i pachnę miarka wędkarska dla kobiet

miarka wędkarska dla kobiet buzi buzi i do wody

usteczka na miarce wędkarskiej dla kobiet

miarka wedkarska królowa jest tylko jedna

królowa jest tylko jedna miarka dla kobiet

królowa jest tylko jedna catch and release

miarka dla kobiet wędkarek

catch and release miarka wędkarska dla kobiet

królowa jest tylko jedna na rybach

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!