Nowy konkurs na Facebooku i atrakcyjne nagrody!

Dawać już tą wiosnę, czyli wędkarz z utęsknieniem czeka na wiosnę.

No i w końcu przyszła wiosna... a wraz z nią spod topniejącego śniegu wychodzą sterty śmieci - zeszło, jak i tegorocznych. Nie będziemy nikogo zachęcać lub co gorsza zmuszać do zbierania śmieci - nie o to w tym chodzi.  Ci, którzy zbierają śmieci i tak będą to robić dalej - bez niczyjego gadania. My wolimy zapobiegać. I tak chcielibyśmy zacząć promować ideę LEAVE NO TRACE wśród wędkarzy!

Satyra wędkarska przedstawiająca problem śmiecenia nad wodą. Dowcip wędkarski.

LEAVE NO TRACE  - O CO SIĘ ROZCHODZI?

Leave No Trace można streścić w jednym zdaniu: „Zostaw miejsce takim, jakim zastałeś”. Sama idea wywodzi się z etyki outdoor’owej propagującej minimalizowanie wpływu człowieka na środowisko naturalne. W przypadku wędkarzy mamy na myśli nie zostawianie po sobie żadnych śmieci czy innych odpadków w miejscu łowienia. Stąd powstał nasz pomysł na nowy konkurs.

nowy konkurs na facebooku z Pawłem Fishmaniakiem

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na fanpage Fikoty i w komentarzu pod konkursowym postem umieścić wymyślone hasło promujące NIE ŚMIECENIE NAD WODĄ. Konkurs zorganizowaliśmy we współpracy ze znanym i lubianym w środowisku wędkarskim Pawłem Fishmaniakiem. Fishmaniak ufundował także atrakcyjne nagrody w konkursie, m.in. najnowszy kołowrotek Caperlan z wolnym biegiem SPRY 6000 i worek do ważenia i bezpiecznego przetrzymywania ryb Daiwa.

Więcej szczegółów na temat konkursu przeczytacie na Fikotach na Facebooku. Zapraszamy do udziału w konkursie! Powodzenia!

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!