POGAWĘDKA z Piotrem Bergerem – Wędkarska Przygoda. odc.1 | Wędkarze z Europy powinni jeździć na ryby do Polski!

POGAWĘDKA odc. Piotr Berger - Wędkarska Przygoda.

Witajcie! Tak jak obiecaliśmy, ruszamy z nowym cyklem filmów na kanale Fikoty pt. POGAWĘDKA. Pogawędki będą rozmowami z ciekawymi ludźmi związanymi z wędkarstwem bezpośrednio i pośrednio, których pasją jest wędkarstwo. Będziemy wspominać, będziemy rozmawiać o aktualnych problemach związanych z polskim wędkarskim i z pewności nie będziemy stronić od trudnych pytań! Zapraszamy już dziś na nasz nowy cykl! :)

A pierwszym gościem POGAWĘDKI jest niezwykły wędkarz, mentor w świecie wędkarskim, dziennikarz i wieloletni redaktor Wiadomości Wędkarskich - Pan Piotr Berger z kanału Wędkarska Przygoda. Pan Piotr udzielił nam ciekawego wywiadu, w którym poznaliśmy m.in. jego spojrzenie na wędkarstwo na przestrzeni lat, zdradził również wiele wędkarskich tajników, opowiedział o własnych rekordach. Poza wieloma przegadanymi godzinami, udało nam się także wspólnie powędkować! Zapraszamy na POGAWĘDKĘ! :)

PIERWSZY ODCINEK POGAWĘDKI NA FIKOTACH!

Naszego gościa Pana Piotra wraz z przyjacielem Panem Paweł Kaźmierczak - również doświadczonym wędkarzem, ugościł Ośrodek GAWRA nad jeziorem Omulew - za co z całego serca DZIĘKUJEMY!!! 🫶 Ogromne podziękowania za zorganizowanie tego niezwykłego spotkania dla firmy Misrall @mistrallfishing9573 ! Jesteście niezastąpieni! :)

Play Video
Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!