Relacja z XXVI Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza! GWIAZDY WĘDKUJĄ – reportaż Fikotowym okiem.

XXVI Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza - 12 czerwca 2023 r.

Zapraszamy na relację z 26. Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza! Te wyjątkowe wędkarskie zmagania gwiazd, podobnie jak w poprzednich latach, odbyły się na terenie hotelu Rancho Pod Bocianem w miejscowości Przypki pod Tarczynem nieopodal Warszawy, w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Aktorzy łowili przez kilka godzin na dwóch malowniczych stawach należących do hotelu. Choć stawy te słyną z okazałych karasi, karpi, amurów i jazi, tego dnia złowienie jakiekolwiek ryby - choćby maleńskiego okonka, było nie lada wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym poradzili sobie tylko nieliczni. I tak zwycięstwo i jednocześnie największa ryba zawodów należała do znanego mistrza kuchni Giancarlo Russo, który po długiej walce wyholował ponad 10-kilogramowego pięknego amura. Na drugim miejscu uplasowała się Tatiana Sosna-Sarno z wynikiem ponad 8,5 kg ryb złowionych metodą odległościową. Trzecie miejsce zajął Robert Czebotar - aktor i stały uczestnik wszystkich edycji zawodów wędkarskich aktorów, w których najczęściej staje na podium.

Wśród zawodników zawodów byli m.in. Sebastian Fabijański, Giancarlo Russo, Robert Czebotar, Krzysztof Daukszewicz, Krzysztof Banaszyk, Waldemar Błaszczyk, Tatiana Sosna-Sarno, Robert Wabich i Katarzyna Bieschke-Wabich, Piotr Nowak, Andrzej Grabarczyk, Jacek Rozenek, Rafał Brzozowski, Tomasz Gęsikowski, Jakub Wons, Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak, Maciej Religa i Marlena Szmaja. Organizatorką imprezy już od wielu lat jest znana i ceniona aktorka - Laura Łącz. Zawody Wędkarskie Aktorów mają uczcić pamięć ojca Laury, Mariana Łącza, znanego aktora, ale i zapalonego wędkarza, który swoją pasję przekazał także córce.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w zawodach z kamerą i porozmawiać z wieloma uczestnikami, również z Panią Laurą, która w wywiadzie przybliżyła nam historię tych zawodów i opowiedziała mnóstwo anegdotek z zawodów na przestrzeni lat.

Na miejscu czuć było przyjazną, rodzinną atmosferę, a wszystkim uczestnikom towarzyszył przede wszystkim dobry humor - co z pewnością zobaczycie w naszym filmie! :) Zapraszamy na nasz reportaż z tych niecodziennych zawodów!

XXVI Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza

Play Video
Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!