Rozpoczęliśmy sprzedaż kubków z Fikotami!

Ruszyła sprzedaż kubków Fikoty na Allegro!

Dokładnie tak! Długo się do tego zbieraliśmy. Sporo czasu zajęło nam podjęcie decyzji, czy zacząć robić kubki z Fikotami, by móc monetyzować projekt.

Wiele razy podkreślaliśmy, że Fikoty są autorskim projektem hobbystycznym, powstałym z połączenia dwóch pasji: pasji do wędkowania i pasji do tworzenia. Miał być to projekt z założenia niekomercyjny. Jednak sami nie spodziewaliśmy się, że Fikoty osiągną takie rozmiary, jakie osiągnęły. Ot dla frajdy wrzuciliśmy kilka rysunków w sieć i tyle. I nagle, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu i ogromnej radości okazało się, że jest branie!

Projekt Fikoty przerósł nasze oczekiwania! :)

Obecnie nasze satyryczno-edukacyjne ilustracje docierają do niemal 100 tysięcy wędek tygodniowo, a liczba ta ciągle rośnie. Żeby móc podołać ogromowi projektu i sprostać oczekiwaniom osób, które nas obserwują i czekają na kolejne Fikoty, musimy poświęcać im coraz więcej czasu.

Kubki z Fikotami to nasz sposób na to, by móc dalej rozwijać projekt i poświęcać Fikotom tą część czasu, która de facto powinna być poświęcona naszej pracy. A wiecie jak jest - żyć z czegoś trzeba.

Dzięki Waszemu wsparciu w postaci zakupu kubków dla wędkarzy, a wkrótce także innych gadżetów z Fikotami będziemy mogli robić to, co kochamy! Wymyślać i rysować dla Was kolejne Fikoty!

sprzedaż kubków dla wędkarzy Fikoty na Allegro

Liczymy na Wasze wsparcie!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z naszymi kubkami. Każdy z poniższych kubków możecie zakupić w naszej ofercie Fikoty na Allegro. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za KAŻDE WSPARCIE!

Kubki z Fikotami kupicie tutaj -> KUBKI DLA WĘDKARZY

 

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!