Stwórz z nami Fikota! Konkurs na Facebooku.

Konkurs na Facebooku - stwórz z nami Fikota!

Gdy stworzyliśmy naszego pierwszego Fikota na podstawie znanego wśród wędkarzy powiedzenia, które wiele razy przewijało się również w naszym życiu - „Idziesz na ryby? Nie zapomnij zabrać mydła i ręcznika…”, pomysły na kolejne ilustracje same zaczęły wysypywać się nam z rękawa. Trzeba przyznać, że wędkarstwo to bardzo rozległy i wdzięczny temat do ilustrowania. Tak jak i cała społeczność wędkarzy, którzy są osobami bardzo charakterystycznymi - z wyraźnymi atrybutami, charakterystycznymi zachowaniami, cechami charakteru, a nawet z własnym żargonem. Mając do dyspozycji taki „materiał”, nie trudno nam - jako twórcom Fikotów - rzucać pomysłami na kolejne wędkarskie ilustracje.

Tym razem jednak postanowiliśmy zaangażować do zabawy naszych Fanów na Facebooku. Tak narodził się pomysł na zorganizowanie konkursu pod tytułem:”Stwórz z nami Fikota”! Zasady są proste. Wystarczy wejść na Fikoty na Facebooku i w komentarzu pod konkursowym postem wrzucić swój pomysł na kolejną ilustrację. Zwycięzcą konkursu zostanie jedna osoba, której komentarz uzyska najwięcej polubień do końca dzisiejszego dnia (tj. niedziela godzina 23:59). Przewidziana atrakcyjna nagroda - kubek z autorskim Fikotem.

Zapraszamy do udziału w konkursie! Wrzucajcie komentarze i głosujcie na najciekawsze pomysły!

AKTUALIZACJA - WYNIKI KONKURSU.

Wyniki konkursu - stwórz z nami Fikota!

No i po ptakach…a raczej rybkach. Konkurs został rozstrzygnięty! Zwycięzcą został Artur Janus, twórca hasła: "Janusz wypuść tego karpia! Wypuszczę go ale dupą!”, które zdobyło największą liczbę lajków. Na podstawie hasła Artura stworzyliśmy wyjątkowego Fikota, który wylądował także na kubku u zwycięzcy. Ponieważ zainteresowanie konkursem było dosyć spore, a wrzucane pomysły na Fikota naprawdę oryginalne, postanowiliśmy uhonorować też drugi najwyżej oceniony pomysł. Na drugim miejscu uplasowało się hasło: "Panie, tu nie ma ryb! Są, ale łowić to trza umieć…” autorstwa Arkadiusza Witkowskiego. Arkadiusz otrzymał od nas specjalny upominek - zestaw naklejek w Fikotami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Obserwujcie naszego Facebooka, bo niebawem z pewnością pojawią się kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! A poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się Fikot narysowany na podstawie zwycięskiego pomysłu...

Janusz wędkarstwa nie chce wypuścić karpia

Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!