Taki relaks TYLKO na Mazurach i wyniki KONKURSU wędkarskiego! Zapraszamy na nowy film!

Dziki las, ogromne niezaśmiecone piaszczyste plaże, przezroczysta woda i płycizny ciągnące się ponad kilometr wgłąb jeziora! Czy są jeszcze takie piękne, a nie oblegane i nie skomercjalizowane miejsca na Mazurach? Są! Zapraszamy Was na film, w którym takie właśnie miejsce pokazujemy! Z dala od domów, od dróg, w głębi lasu. Żeby się tam dostać, trzeba się trochę nadreptać, bo nie wolno tam wjeżdżać samochodem.
To właśnie nad tym niezwykle urokliwym dzikim mazurskim jeziorem pożegnaliśmy lato 2023 na Mazurach! A przy okazji w filmie ogłaszamy wyniki ostatniego konkursu!
Do wygrania w konkursie było najnowsze wypchane po brzegi pudełko MYSTERY BOX od PERFECT FISHING , w którym znajduje się także wyjątkowa ilustrowana naklejka wędkarska od nas! Do nagród dorzuciliśmy także pierwszy w Polsce komiks wędkarski Fikoty Family
KTO WYGRAŁ NASZ KONKURS WĘDKARSKI! 

Zapraszamy na film, w którym znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Gratulujemy Zwycięzcy i Jego wizji pięknej wędkarskiej scenki, która trafiła już na naklejkę w kolejnym pudełku MYSTERY BOX od Perfect Fishing!  :)

Wyniki konkursu Mystery Box i pożegnanie lata na Mazurach!

Play Video
Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!