Łodzie wędkarskie i ich kolory – odwiedzamy warsztat producenta łodzi WojBots. Wyniki KONKURSU!

Witajcie! Najwyższa pora ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania jest najnowsze, pełne niespodzianek pudełko Mystery Box od Perfect Fishing. Zapraszamy na film, w którym ogłaszamy zwycięzcę konkursu! W filmie odwiedzamy też warsztat producenta łodzi wędkarskich: Wojciech Cieśluk - WojBots Ostróda.

Łodzie wędkarskie WojBots - niedrogie i niezawodne!

Czym wyróżniają się łodzie wędkarskie Wojtka? Przede wszystkim wysoką jakością. Każda łódź wykonywana jest przez niego rzemieślniczo, co gwarantuje najwyższą jakość produktu, a także pozwala na bardzo szeroko zakrojoną personalizację łodzi. Na chwilę obecną Wojtek posiada w ofercie dwa modele łodzi: POWER BASS 365 i POWER BASS 430. 

POWER BASS 365 to idealna łódź dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę na wodzie. To nieduża, ale stabilna i przestrzenna łódź, idealna dla 1-2 osób, ale 3 osoby również wygodnie popływają. Na pokładzie łodzi spokojnie mieszczą się dwa fotele wędkarskie. Można do niej podłączyć zarówno silnik elektryczny i przyjemnie spędzać czas na jeziorach w strefach ciszy, jak i poszaleć na spalinówce. Wymiary łodzi: dł. 365 cm x szer. 165 cm, wys. burty 50 cm, waga 120 kg.

POWER BASS 430 to duża, bezpieczna, stabilna łódź rekreacyjno-wędkarska. Idealna do wygodnego pływania we 2-3 osoby. Polecana zwłaszcza na dłuższe wyprawy wędkarskie. Jest to łódź przystosowana zarówno pod silnik elektryczny, jak i spalinowy (stopa L).  Wymiary łodzi: dł. 430 cm x szer. 170 cm, wys. burty 60 cm, waga 200 kg.

Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście zamówić swoją wymarzoną łódkę u Wojtka - zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nim!

Wojciech Cieśluk - WojBots Ostróda

📞  tel. 665 743 437

 

Play Video
Ikonka współpracy.

Partnerzy

Zapraszamy do naszego sklepu już od 1 marca 2023!